Your Cart

Pazaryeri Entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonları

E-Ticaret siteniz var ve online satışta ilerlemek istiyorsanız pazaryerlerini kullanmanız gerekir. Bu satışlarınızı artırmak için gerekli ve olmazsa olmaz durumdadır. Bunun için pazaryerlerine şirketinizin kaydını yapmalı ve dükkanınızı açmalısınız. Ancak her pazaryerini ayrı ekrandan takip etmek hem zor hem de fazla zaman alan bir uğraştır. Bunun için pazaryeri entegrasyonları hayat kurtaran bir hizmettir.

Akıllı Ürün Kataloğu
Akıllı Ürün Kataloğu
Akıllı ürün kataloğu oluşturmanız mümkündür. Yani e-ticaret sitenizdeki kategorileriniz ile pazaryerinde bulunan kategorilerinizi eşleyebilirsiniz. Böylece tek bir ürün kaynağınız olmuş olur.
Sipariş Yönetimi
Sipariş Yönetimi
Entegre olmuş pazaryerinde iade olan bir sipariş e-ticaret sitenize de otomatik olarak düşecektir. Bu sipariş iptali için de geçerlidir. Böylece, iade ve iptalleri çift yönlü olarak takip edebileceksiniz.
Faturalandırma
Faturalandırma
Çalıştığınız tüm pazaryerlerinden gelen siparişleriniz E-Ticaret Dükkanı panelinizde toplanır. Bu siparişler için hazırlamış olduğunuz e-fatura gibi bilgiler de pazaryerlerine otomatik olarak yansır.
Kolay Stok Takibi
Kolay Stok Takibi
Stok durumunuzu çalıştığınız pazaryerleri ile eşit gider. Böylece stok sayımı konusunda zorluk yaşamazsınız. Site panelinizden tüm pazaryeri stoklarınızı yönetebilirsiniz.
Toplu Ürün Güncelleme
Toplu Ürün Güncelleme
Ürün fiyatlarında değişiklik veya güncelleme yapmak istediğinizde tek tek her bir pazaryerine girmek yerine tek panelden bu işlemi yapma kolaylığı kazanırsınız.

Hangi Pazaryeri Platformları
ile Entegreyiz?

E-Ticaret Dükkanı olarak e-ticaret sitenizin popüler birçok pazaryeri platformu ile entegre olmasını sağlıyoruz. Entegre çalışmalarını yürüttüğümüz pazaryeri platformları şunlardır

Kolay Yönetim

Tüm pazaryeri mağazalarınızı pc ve mobil cihazlarınızın üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Güncelleme

Güncelleme özelliği ile istediğiniz zaman ürünlerin içerik, fiyat ve stok güncellemelerini tek bir tuşla yapın.

Hızlı Listeleme

Panelinizden ürünlerinizi hızlı bir şekilde seçenek ve özellikleri ile düzünleyerek bu ürünleri pazar yerlerine de gönderebilirsiniz..

Çift Taraflı Ürün Aktarma

Çift taraflı ürün aktarımı sayesinde aliexpress ve etsy de bulunan ürünlerinizi direkt kendi sitenizde de yayınlayabilirsiniz.

Mesajlaşma Sistemi

Aliexpress ve Etsy mağazalarınıza gelen mesajları paneliniz üzerinden cevaplayabilirsiniz.

Otomatik Sipariş Aktarımı

Entegrasyonlarımız pazaryerlerindeki siparişleriniz e-ticaret sitenizin admin sipariş bölümüne aktarır ve tüm kontrolleri oradan yapabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Pazaryeri Entegrasyonu

Bir e-ticaret sitesini farklı pazaryerlerine kayıt ettikten sonra bir sürü panelden ayrı ayrı takip etmek zor olabilir. Bunun için size sunacağımız çözüm basit. E-Ticaret Dükkanı, sizin e-ticaret sitenizi tüm pazaryeri platformlarına %100 entegre hale getiriyor. Girmiş olduğunuz tüm pazaryerlerini tek bir panel üzerinden kontrol edebilmek oldukça kullanışlıdır. Sizin hem zamandan hem de emekten kar etmenizi sağlar. Tüm pazar yerleri için kullanacağınız tek panel, satışını yapacağınız ürünleri pazaryerlerinde tek tıkla satışa sunma pratikliğini sunar. Tüm pazaryerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen tüm siparişler de tek bir panel üzerinde toplanır ve buradan karşılanır. Siz de e-ticaret sitenizi ve pazaryerlerinizi tek bir ekrandan yönetmek istiyorsanız hemen E-Ticaret Dükkanı ile iletişime geçin. E-Ticaret sitenizi pazaryerlerine entegre ettikten sonra kullanım konusunda endişelenmeyin. Çünkü, panel kullanımı konusunda eğitim hizmetimiz bulunmaktadır. Panel kullanımı sırasında karşılaştığınız her türlü sorun ve aklınıza takılanlar için 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle e-ticaret sürecinde her daim yanınızdayız.

Pazaryeri Entegrasyonunun Faydaları

Entegrasyon işlemiyle pazaryerlerinizi tek ekrandan takip edebileceğinizi daha önce söylemiştik. Ancak bunun içeriklerine girerek sizlere daha detaylı bilgi vermek isteriz. Pazaryeri entegrasyonu ile işinize sağlayacağınız faydaları şöyle sıralayabiliriz: Tüm bu faydalar göz önüne alındığında pazaryeri entegrasyonunun özellikle iş takibinde çok yardımcı olduğu bir gerçektir. Pazaryeri entegrasyonu iş takibi sırasında doğabilecek karışıklıkların da engellenmesini sağlayacaktır.

Pazaryeri Entegrasyonu Satışları Artırır mı?

Pazaryeri entegrasyonu kullanmanız halinde satışa çıkardığınız ürünler günde yaklaşık iki kat daha fazla potansiyel müşteriye ulaşır. Çünkü çalıştığınız her bir pazaryerinin kendi sabit müşterisi bulunmaktadır. Bunun haricinde her platformda alışveriş yapan hareketli bir kitle de mevcuttur. Entegrasyon yazılımları kullanarak ne kadar çok pazaryerine girerseniz o kadar müşteri potansiyeliniz artar. Dolayısıyla satışlarınızın da bu oranda artma ihtimali yüksek olur. Bunun haricinde sipariş takip işlemlerinizin tek panelden olması işlerinizi hızlandıracağından müşterilerde de memnuniyet artacaktır. Bu da müşteri sayınızda ve satışlarınızda yükselmeyi sağlayacak nedenlerdendir.


Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.