Your Cart

Güncelleme Notları

Güncelleme Notları

Merhaba, E-Ticaret Dükkanı web sitemizde markalarımız, bayilerimiz ve site içerisinde tüm kullanıcılarımız için her geçen gün sistemsel düzeltmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Güncelleme notları sayfamızdan tüm güncelleme bilgilendirmelerine ulaşabilirsiniz.

30.05.2022
Müşteri Paneli Geliştirmesi Yapıldı

Markalarımızın müşterileri için kullandıkları müşteri panellerinde son tasarım trendleri ve kullanıcı deneyimi ön planda tutularak tasarımcılarımız ve yazılımcılarımız yeni bir tasarım geliştirdiler.

03.05.2022
Web Tasarımı Güncellemesi Yapıldı

E-Ticaret Dükkanının siz markalarımız için rahat kullanıma uygun olacak şekilde son trendlere uygun bir tasarım geliştirerek yayına aldık.

02.05.2022
XML İyileştirmeleri Yapıldı

E-Ticaret sitelerinizden diğer sitelere verebileceğiniz ürün bazlı xml linkleri ve başka sitelerden e-ticaret sitenize alacağın xml linkleri için hızlı ve sağlam çözümler için gerekli iyileştirmeler yapılmıştır.

01.05.2022
Capella E-Ticaret Teması Yayımlandı

Capella E-Ticaret temamız %100 seo uyumlu, tasarım trednleri ve kullanıcı deneyimini ön planda tutacak şekilde uzman tasarımcılarımız ve yazılımcılarımız tarafından yayına alınmıştır.

27.04.2022
Performanslı Sunuculara Taşındık

Dünyanın en büyük sunucu firmalarından birisi olan Hetzner ile iş ortaklığı anlaşması yaparak yüksek performanslı, seo için özel olarak yapılandırılmış avrupa lokasyonlu sunucularımızı aktif hale getirdik.

22.04.2022
Bellatrix E-Ticaret Teması Yayımlandı

Son tasarım trendlerinin ve kullanıcı deneyiminin ön planda tutulduğu genel olarak tekstil, ayakkabı vb. türde ürün satan markalarımız için daha fazla uyumlu olan harika bir temayı siz markalarımız için yayına aldık. İncelemeyi unutmayın!

18.04.2022
Admin Panelinde İyileştirmeler Yapıldı

Markalarımızın e-ticaret sitelerinde ürün girişlerini ve düzeltmelerini kolayca yapabilmeleri, kargo ve teslimat süreçlerini kolayca yürütebilmeleri ve web sitelerinde gerekli düzenlemeleri yapabilmeleri için iyileştirmeler yapılmıştır.

11.04.2022
Yeni Sistem Dilleri Eklendi

E-Ticaret Dükkanı web sitemizde global markaların ve yereldeki yabancı vatandaşların da sistemimizi daha iyi anlayabilmeleri için global bir kaç dil eklemesi gerçekleştirdik. Ve her ay yeni bir dil daha eklemeyi hedeflemekteyiz.

 

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.