Your Cart

Elite E-Ticaret Paketleri

Jupiter

23999 ₺

15999 ₺

Mars+

28999 ₺

19999 ₺

Venüs+

33999 ₺

23999 ₺

Satürn+

39999 ₺

28999 ₺

Elite+

Aradığınız Herşey

Fiyat Sorunuz
Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al Teklif Al
VIP E-ticaret Danışmanı
Site Kurulum Hizmeti
Google Analytics & Search Console Kurulumu
Kişiye Özel Panel Eğitimi
Özel Destek Hattı
E-ticaret Sözleşmeleri Danışmanlığı
Kargo Entegrasyonları
Kişiselleştirilmiş Özel Temalar
Özel Tasarım Hizmetleri
API Servisi Erişimi
Pazaryerleri ile Entegrasyon
Muhasebe Programları Entegrasyonu
Gelişmiş E-ihracat Sistemi
Özel Yazılım Geliştirme Danışmanlığı
E-ticaret Çözüm Merkezi
Yüksek Güvenlik - 128 Bit SSL
Gelişmiş Kargo Yönetimi
Özel Alan Adı (Domain)
Blog Modülü
Detaylı Sipariş Yönetimi
Günlük Yedekleme Hizmeti
Mobil Yönetim Paneli
Gelişmiş Raporlama / İstatistik Seçenekleri
Sanal POS & Ödeme Sistemleri Entegrasyonu
XML Entegrasyonları
Excel ile Toplu Ürün Yükleme & Güncelleme
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Toplu Mail Yönetimi
Ürün Kişiselleştirme
Alışverişsiz Tahsilat Modülü
Canlı Destek - WhatsApp - Ticket Uygulamaları
Alışverişsiz Tahsilat Sistemi
Bayilere Özel Fiyat Tanımlayabilme
Sepet Hatırlatma Bildirimi
Özel Hediye Çeki - Puan Sistemi
Kombin Modülü
Promosyon - Kampanya Sistemi
SEO Analiz Modülü
Otomatik SEO İçerik Tanımlama
WhatsApp Sipariş
Facabook ve Instagram'dan Tek Tıkla Satış
Rakip SEO Analizi
Fiyat Karşılaştırma Siteleri Entegrasyonu
Excel - XML Çıktı Oluşturabilme
XML Ürün Aktarım Robotu
SMS Entegrasyonu
E-fatura & E-arşiv Entegrasyonları
Pazaryerleri ile Kolay Entegrasyon
Google Ads Hesabı Kurulumu
Ziyaretçi İstatistikleri
Ürün İstatistikleri
Satış Raporları
Üye Raporları
Satın Al Satın al Satın Al Satın Al Teklif Al

Jüpiter

23999 ₺

15999 ₺

Mars+

28999 ₺

19999 ₺

Venüs+

33999 ₺

23999 ₺

Satürn+

39999 ₺

28999 ₺

Elite+

Aradığınız Herşey

Fiyat Sorunuz

         

Elite E-Ticaret Paketleri

Günümüzde yeni nesil ticaretin en etkili yöntemi e-ticaret ile müşterilere ulaşmak. Zaman, mekan, ödeme yöntemi gibi detaylara takılmadan e-ticaret yöntemi ile daha çok kazanmak mümkün. Tabi tüm bu işlemlerin kalıcı ve geçerli olması için her bir aşamanın profesyonel biçimde yönetilmesi gerekiyor. Bu nedenle e-ticaret ile ilgilenenlere eşsiz elite e-ticaret paketleri sunuyoruz. Her bir elite e-ticaret paketi, ticaret yapmak isteyenlerin sektörde kalıcı olması ve tüm sürecin profesyonel biçimde yönetilmesini sağlıyor. Pek çok hizmeti bir arada sunan benzersiz e-ticaret paketleri ile rakipleriniz arasından hızlıca sıyrılacaksınız. Web sitesi ve sosyal medya hesaplarının etkili kullanımı için eşsiz fırsatlar sunan elite e-ticaret paketlerinden birini hemen tercih edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde sistemlerinize entegre edilecek e-ticaret paketi ile başarıyı yakalayacaksınız.

Elite E-Ticaret Paketleri İçerikleri


E-ticaret, elektronik ticaret, çevrimiçi veya internet ticareti, elektronik bilgi teknolojilerini kullanarak mal veya hizmetlerin alım satımını ifade eder. İnternet günümüzde, diğer pek çok alanda olduğu gibi ticarette de temel teknolojidir. E-Ticarette mobil iletişim, elektronik müşteri veri tabanları veya muhasebe yazılımı gibi diğer dijital veri iletimi ve işleme biçimleri şirketler tarafından kullanılmaktadır. Dünya devi olarak tanıdığımız tüm markalar e-ticaretin gücüyle hızlı bir biçimde büyümeye devam ediyor. Uluslararası alanda oldukça etkili olan e-ticaret avantajlarını orta ve küçük ölçekli işletmeler için yine uluslararası standartlarda sunmaktayız. Ticaret faaliyetlerinizin dünya markalarıyla aynı şekilde yönetilmesini tercih ediyorsanız doğru adrestesiniz. E-Ticaret Dükkanı, işletmenizi hızlı bir şekilde başarıya ulaştıracak VIP hizmetler içeren Elite e-ticaret paketleri ile hizmet sağlamaktadır. Birbirinden etkili ve uluslararası standartta hizmet sunan elite e-ticaret paketleri, üst düzey ihtiyaçlarınıza uygun biçimde düzenlenmiştir. E-posta yönetiminden WhatsApp hizmetlerine, SEO analizinden istatistiki veri sunumuna kadar pek çok etkili hizmeti bir pakette buluşturuyoruz. Siz de e-ticaretin benzersiz avantajlarından yararlanmak istiyorsanız hemen ihtiyaçlarınıza uygun olan elite e-ticaret paketini talep ederek işlemleri başlatabilirsiniz.
• Titan +,
• Mars +,
• Venus +,
• Saturn +,
• Elite +.
Bu e-ticaret paketlerinden birini tercih ederek benzersiz avantajlardan ve profesyonel e-ticaret hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Titan Plus E-Ticaret Paketi


Başlangıç paketi olarak tercih edebileceğiniz Titan E-Ticaret paketi ile işletmeniz için sunulan benzersiz fırsatları keşfedebilirsiniz. Müşterilerinizle doğrudan ve etkili bir şekilde iletişim kurmanıza olanak tanıyan Titan E-Ticaret paketi ile e-ticaret alanında kalıcılığı ve başarıyı hızlı bir şekilde yakalayacaksınız.

hMars Plus E-Ticaret Paketi


Mars Plus E-Ticaret paketi, Titan Plus E-Ticaret paketinin sunduğu tüm hizmetleri içermektedir. Bu hizmetlere ek olarak:
• VIP E-Ticaret Danışmanı
• Site Kurulum Hizmeti
• Google Analytics & Search Console Kurulumu
• Kişiye Özel Panel Eğitimi
• Özel Destek Hattı
• E-ticaret Sözleşmeleri Danışmanlığı
• Kargo Entegrasyonları
• Kişiselleştirilmiş Özel Temalar gibi tam profesyonel hizmetleri de ek olarak içermektedir.
Ayrıca Mars Plus E-Ticaret paketinin içeriğini incelediğinizde Titan’a ek başka özellikler de göreceksiniz.
enus Plus E-Ticaret Paketi

Özel tasarım hizmetleri gibi tam profesyonel e-ticaret hizmetleri ile Titan ve Mars E-Ticaret paketine ek hizmetler sağlayan Venus E-Ticaret paketi ile başarıya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. E-Ticaret işlemleri için gerekli olan çeşitli uygulamalara tek pakette sahip olma kolaylığı Venus Plus E-Ticaret paketi ile hizmetinize sunuluyor!
Saturn Plus E-Ticaret Paketi

E-Ticarette ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmetler, Saturn Plus E-Ticaret paketi ile elinizin altında olacak! Tüm işlemlere tek ödeme ile anında sahip olabilirsiniz. Saturn Plus E-Ticaret paketi ile sizlere sunulan hizmetlerin kısa sürede ne kadar etkili olduğunu gördüğünüzde doğru kararı verdiğinizi anlayacaksınız. Üstelik tüm bu hizmetler sizlere paket biçiminde sunulduğu için bir servet ödemenize de gerek yok! Oldukça uygun fiyata ömürlük bir yatırım yapmak isteyenler için Saturn Plus E-Ticaret paketi eşsiz bir fırsat sağlıyor!
Elite Plus E-Ticaret Paketi

İşe tam profesyonel olarak başlamak isteyenlerin ve işletmesini profesyonel biçimde e-ticarete uyarlamak isteyenlerin tercihi ise Elite Plus E-Ticaret paketi! Saturn Plus E-Ticaret paketinin sunduğu tüm hizmetlere ek olarak Jupiter E-Ticaret paketinde:
• Gelişmiş E-İhracat Sistemi
• Özel Yazılım Geliştirme Danışmanlığı gibi uluslararası standarttaki profesyonel hizmetlerle gelişmiş seçeneklere sahip olacaksınız.
Dilediğiniz elite e-ticaret paketine uygun fiyat ve indirim avantajlarıyla sahip olmak için hemen şimdi iletişime geçin!
Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.