Your Cart

Hakkımızda

E-Ticaret Dükkanı ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerinize kolayca ulaşın, partnerlerimizin sunduğu büyük avantajlarla satmaya başlamadan kazanmaya başlayın. Sizde bugün e-ticarette yerinizi alarak 100+ mutlu müşterimizden birisi olabilirsiniz.

Partnerlerimiz

Eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan eğitim videoları, eğitim makaleleri, satış tüyoları ve e-ihracat ile ilgili tüm içeriklere ücretsiz bir şekilde ulaşabilir markanızın bilinirliğini ve satışlarınızı yüksek oranlarda arttırabilirsiniz. E-Ticaret Dükkanı eğitimler bölümünü hemen inceleyin.

İletişim

Hakkımızda

E-Ticaret Dükkanı, dijital medya alanında uzman ekiplerle hizmet veren profesyonel bir çözüm ortağıdır. Dijital pazarlama alanında sektörün öncü firmalarından biri olarak web sitelerinizi geliştirip görünürlülüğünüzü en verimli noktaya taşımak için 15 yıldır kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. E-Ticaret Dükkanı çatısı altında içerik üretiminden web sitesi tasarımına, dijital reklamcılıktan satış ve pazarlamaya kadar çeşitli hizmetlerin organizasyonunu tek merkez üzerinden yönetiyoruz. Firma olarak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli pazar alanlarında hizmet veren web siteleri için dijital çalışmalar yürütmekteyiz. Arama motoru optimizasyonu yani SEO alanında markaların ön plana çıkması için çeşitli çalışmalar yürüten firmamızdan iş geliştirmek için gerekli bütün imkanları edinebilirsiniz. Henüz SEO çalışmalarının gündemde yerini almadığı dönemlerde E-Ticaret Dükkanı olarak web sitesi tasarımının öneminim kavramış ve çok sayıda başarılı web sitesinin kurulumuna imza atmıştık. 15 yıllık tecrübenin getirdiği uzmanlık ve teknolojik imkanların ışığında hizmetlerimiz, markalarınızın büyümesine olanak tanımaktadır.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Teknolojik gelişmelerin günümüzde bu kadar yoğunlaşması ve metaverse kavramının hayatımızın merkezine oturması, dijital pazarlamanın büyümesine olanak sağlamıştır. Pandemi şartlarının da etkisiyle gelişen bu süreç, global ya da ulusal alanda ticaret faaliyetleri yürüten firmaların dijital ortamlarla tanışmasını zorunlu hale getirmiştir. Markalarını geliştirmek ve görünür kılmak için çalışan işletmeler, bu sebeple e-ticarete yöneldiler. E-Ticaretin yükselişi ise E-Ticaret Dükkanı gibi tecrübeli ajanslar ile daha pratik bir hal aldı. Çeşitli e-ticaret platformları üzerinden ve özel web siteleri ile sunulan pazarlama hizmetleri bu noktada önem kazandı ve yeni ihtiyaçları da beraberinde getirdi. Web 0.1 döneminden bugüne kadar geçiş aşamalarında görevde olan firmamız, 0.3 teknolojisi ve metaverse için bütün aşamalarda hizmet üretmeye devam etmektedir.

E-Ticaret Dükkanı Avantajları

E-Ticaret faaliyetlerinin yanında e-ihracat çalışmaları da firmamızın sunduğu seçenekler arasında yerini almıştır. Firmamız sektörel olanakları çeşitli hizmetlerle bir araya getirmiş ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre çeşitlendirmiştir. Uluslararası alanda dijital medya koşullarının gerektirdiği bütün sistemsel gereksinimler uzman ekiplerimiz tarafından geliştirilmektedir. Web sitelerinizin kurulumu, geliştirilmesi, kategorileştirilmesi ve geniş kitlelerin erişimine açılması kısa sürede ve organik bir ilerleyişle sağlanmaktadır. Web sitenizin tanıtım ve reklam çalışmaları, dijital ortamlardaki görünürlüğü, hedef kitleye ulaşması gibi gereksinimler, dijital ortamlara üretilen değerlerle mümkündür. Teknik çalışmalar ve içerik üretiminin de dahil olduğu büyük üretim ağı içerisinde E-Ticaret Dükkanı, sayısız imkanı bir arada buluşturur. E-Ticaret Dükkanı’ndan hizmet almanın avantajlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

• Sektörde 15 yıllık tecrübe sahibi olan E-Ticaret Dükkanı, hem geleneksel hem de yenilikçi alanda onlarca farklı çözüm perspektifine sahiptir.

• Sektörde büyük bir hizmet ağına sahip olan firmamız, her türlü gereksinimde kullanıcıların çözüm ortağı olarak fırsatlar oluşturabilir.

• Web sitelerinin kurulumundan sonra SEO çalışmaları kapsamsında geliştirilmesi ve büyük hedef kitlelere ulaştırılması mümkündür.

• E-Ticaret Dükkanı, SEO eklentileri ile ihtiyaç duyulabilecek her alanda yardımcı seçenekler sağlar.

E-Ticaret Dükkanı, sunduğu yenilikçi ve çeşitli fırsatlarla firmanızın daha geniş bir alana yayılmasına yardımcı olur. Firmamız, online çözümlerle 24 saat hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

E-Ticaret Dükkanı, online ortamlarda farklı platformlardan erişime açıktır. Web sitesi tasarımından sosyal medya yönetimine kadar dijital ortamlarda ihtiyaç duyduğunuz bütün alanlarda deneyimli ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Firmamız kapsamında çeşitli dijital çözümler 15 yıllık birikimin sonucu olarak sistemli bir şekilde sunulur. Bu doğrultuda uzman ekiplerimiz, farklı alanlarda değer üretmeye devam eden partnerlerimizin hizmetlerini de kolayca ulaşabileceğiniz bir otama taşımaktadır. Firmamız hakkında detaylı bilgi için web sitemizdeki ayrıntıları inceleyebilirsiniz.


Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.