Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret yapabilmek için öncelikli olarak hızlı, güvenli ve markanızın kimliğini yansıtan bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız var. E-Ticaret Dükkanının sizlere sunduğu uygun fiyatlı e-ticaret paketlerinden birisini seçerek bugün siz de satış yapmaya başlayabilirsiniz.


Günümüzde e-ticaret büyük bir pazar hacmine ve öneme sahiptir. Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızda yer edinen e-ticaret, artık tüm Dünya'da çok yaygın olarak kullanılmaktadır. İnternet üzerinde bir mağaza açmak artık cadde üzerinde bir dükkan açmaktan daha avantajlıdır. Milyonlarca kişiye reklam ve seo çalışmalarıyla ulaşabilirsiniz. Bu sayede satış potansiyeliniz hep yüksektir ve sitenize gösterdiğiniz ilgi ile her geçen dahada yükselecektir.

E-ticaret yapmak isteyen kişilerin öncelikle bir e- ticaret sitesine sahip olması gerekmektedir.  Bu siteleri kurduktan sonra satış yapmaya başlamak mümkündür. Bizler bu sitelerin kuruluşunu ve yazılımını en iyi şekilde yaparak sizlere sunuyoruz. Bu sitelerin kurumu da yapıldıktan sonra ticaret planınızı yapmalısınız. Web sitenizi özelleştirmek isterseniz de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız üzerinden almış olduğunuz uygun fiyatlı hazır e-ticaret paketlerimizin kurulumları sizden istenilen bilgi ve dosyaların tarafımıza ulaşmasının ardından sadece 2 saat içerisinde hazırlanmaktadır.

E-Ticaret sitenize ürün, blog yazısı vb. içerikler ekleyebilmek için e-ticaret dükkanı olarak uzmanlarımız tarafından hazırlanmış eğitim makalelerimizi okuyabilir veya eğitim videolarımızı izleyerek istediğiniz ekleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Hazır e-ticaret paketlerimizden veya özel e-ticaret paketlerimizden satın aldınız ama sitelerinize yeni özellikler mi eklemek istiyorsunuz? Eklenti Marketi sayfamızdan istediğiniz eklentiyi seçip satın aldıktan sonra bize bildirmeniz yeter. Sadece 30 dakika içerisinde kurulumları gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret sitenizde sorun oluştuğunu veya bazı işlevlerin doğru çalışmadığını mı düşünüyorsunuz? Hemen destek sayfamızdan uzman müşteri temsilcilerimize sorularınızı iletebilirsiniz. Merak etmeyin tüm sorunlarınız en kısa süre içerisinde çözülmektedir.

Evet. E-ticaret sitenizdeki tüm ürünlerinizi sizler için özel olarak hazırladığımız pazaryeri entegrasyonlarımız içerisinden satın alarak tek tıkla e-ticaret sitenizdeki ürünleri istediğiniz pazaryeri mağazanızda da satabilir, tüm ürünlerinizi de e-ticaret siteniz üzerinden kolayca düzenleyebilirsiniz.

E-Ticaret Dükkanı bayisi olmak artık çok kolay. Sizden istenilen bilgileri tarafımıza ilettiğiniz takdirde 24 saat içerisinde bayilik onayınız size gönderilmektedir. Sizde bayilerimize özel indirimler ve bir çok ekstra özellik için Bayimiz Olun.

 

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.