Your Cart

Mars E-Ticaret Paketi

Mars E-Ticaret Paketi
Mars E-Ticaret Paketi
E-Ticaret Dükkanının e-ticaret paketlerinden bir tanesi olan Mars e-ticaret paketi üstün özellikleri bütçenize uygun fiyatı ile internet dünyasında satış yapmanız için hazırlanmıştır. Ücretsiz eklentileri, satış öncesi ve sonrasında markanızı ve müşterilerinizi düşünen kolay kullanım entegrasyonları ile de satışlarınız artacak. Arama motorlarıyla tam optimize ve cep telefonu, tablet gibi cihazlarla da uyumlu tasarlanan e-ticaret paketimiz ile siz de hemen satışa başlayabilirsiniz.
Ürünün Fiyatı
5.999,00₺
İndirimli Fiyatı
5.999,00₺

Satışa sunduğumuz tema, eklenti ve diğer komponentler tek başına kullanılmamaktadır. E-Ticaret Dükkanı üzerinden aldığınız paketlerin üstüne geliştirme yapmak için satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tema veya eklenti satın alım işlemi gerçekleştirmeden önce seçtiğiniz ürünün paketinizle uyumlu olup olmadığını lütfen kontrol edin. Satışı yapılan tema ve eklentilerin iadesi tarafımızca kabul edilmemektedir.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.