Your Cart

Jüpiter E-Ticaret Paketi

Jüpiter E-Ticaret Paketi
Jüpiter E-Ticaret Paketi

Jüpiter e-ticaret paketi içerisinde barındırdığı bir çok özellik ve kurumsal kimliğinize uygun onlarca demo seçeneği ile e-ticaret dünyasında bir adım önde olmanız adına tüm her şeye  sahiptir. B2B yazılım desteği ile bayilikler verebilir, xml çıktıları ile sadece ürün paylaşımı yaparak satışlarınızı arttırabilir ve sosyal medya satış entegrasyonları ile ürünlerinizi dijital dünyanın her yerinde satabilirsiniz. Sizde bugün satış yapmaya başlayın.

Ürünün Fiyatı
12.999,00₺
İndirimli Fiyatı
12.999,00₺

Satışa sunduğumuz tema, eklenti ve diğer komponentler tek başına kullanılmamaktadır. E-Ticaret Dükkanı üzerinden aldığınız paketlerin üstüne geliştirme yapmak için satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tema veya eklenti satın alım işlemi gerçekleştirmeden önce seçtiğiniz ürünün paketinizle uyumlu olup olmadığını lütfen kontrol edin. Satışı yapılan tema ve eklentilerin iadesi tarafımızca kabul edilmemektedir.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.